Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Closed
hi: बंद

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Active
hi: सक्रिय
