Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား
