Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Closed
nl: Gesloten

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Active
nl: Actief
