Search API sorts (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Name
sq: Emri

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
