Search API sorts (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Sort by
ug: تىزىش
