Search API sorts (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Default sort order
uk: Базове сортування

en: No values were changed.
uk: Жодних значень не змінилося.

en: Default sort field
uk: Базове поле впорядкування

en: Select the available sorts
uk: Виберіть доступні впорядкування

en: <p>Only index single-value strings or numbers can be used as sorts. See the Fields tab to change indexes (tick the "Indexed" checkboxes).</p>
uk: <p>Для впорядкування можна використовувати лише рядки індексу з одним значенням або цифри. Дивіться вкладку "Поля" для зміни індексів (встановіть позначки в прапорцях "Індексовані").</p>

en: Use search sorts
uk: Використовувати сортування пошуку

en: Sorts
uk: Впорядкування

en: Select the sort fields to display.
uk: Оберіть поля впорядкування для відображення.
