Search API sorts (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Default
kk: Стандартты

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
