Search API sorts (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
