Search API sorts (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ
