Search API sorts (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
