Search API sorts (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Enabled
es: Activado

en: Search
es: Buscar

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Field
es: Campo

en: Default
es: Por defecto

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Sort
es: Ordenar

en: No values were changed.
es: No se han cambiado valores.

en: Names cannot be longer than 80 characters, but "@name" is @count characters long.
es: Los nombres no pueden tener más de 80 caracteres, y "@name" tiene @count.

en: Sorts
es: Ordenaciones

en: Relevence
es: Relevancia
