Search API sorts (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
