Search API sorts (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Sort by
ps: چاڼ پر
