Search API sorts (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Save settings
af: Stoor verstellings
