Search API sorts (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
