Search API sorts (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд
