Search API sorts (7.x-1.5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ
