Search API sorts (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Sort
pl: Sortowanie

en: No values were changed.
pl: Żadna wartości nie zostały zmienione.

en: You can't set an empty name.
pl: Nie można ustawić pustej nazwy.

en: Select the available sorts
pl: Wybierz dostępne sortowania

en: Sorts
pl: Sortowanie

en: Default (no terms)
pl: Domyślny (brak terminów)
