Search API sorts (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
