Search API sorts (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
