Search API sorts (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
