Search API sorts (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
