Search API sorts (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
