Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Host
ar: المستضيف

en: Start
ar: البداية

en: Port
ar: منفذ

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Memory limit
ar: حد الذاكرة
