Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Host
cs: Hostitel

en: Start
cs: Začátek

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Memory limit
cs: Limit paměti
