Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Start
el: Αρχή

en: Port
el: Θύρα

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας
