Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Host
he: שם שרת

en: Start
he: התחלה

en: Port
he: פורט

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון
