Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Start
hu: Kezdete

en: Timezone
hu: Időzóna

en: log
hu: napló

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Index settings
hu: Index beállítása
