Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Host
ja: ホスト

en: Start
ja: 開始

en: Port
ja: ポート

en: Stop
ja: 停止

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: log
ja: ログ

en: Memory limit
ja: メモリの制限
