Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: log
kn: ಲಾಗ್
