Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Host
lt: Serveris

en: Start
lt: Pradžia

en: Port
lt: Šliuzas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: log
lt: įrašyti

en: Memory limit
lt: Atminties limitas
