Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Host
ru: Хост

en: Start
ru: Начало

en: Port
ru: Порт

en: Stop
ru: Остановить

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: log
ru: журнал

en: Memory limit
ru: Ограничение памяти

en: Sphinx server settings
ru: Настройки сервера Sphinx
