Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Start
sk: Štart

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: log
sk: záznam
