Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Search
da: Søg

en: Host
da: Værtsnavn

en: Timezone
da: Tidszone

en: Memory limit
da: RAM grænse

en: Index settings
da: Indstillinger for indeks
