Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Search
de: Suche

en: Start
de: Beginn

en: Stop
de: Stopp

en: Timezone
de: Zeitzone

en: log
de: Protokoll

en: Memory limit
de: Speicherbegrenzung
