Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Host
fi: Isäntä

en: Start
fi: Alkaa

en: Port
fi: Portti

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: log
fi: lokiin

en: Memory limit
fi: Muistiraja
