Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Host
fr: Hôte

en: Start
fr: Début

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: Memory limit
fr: Limite de mémoire
