Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Start
id: Mulai

en: Timezone
id: Zona waktu

en: log
id: Catat

en: Memory limit
id: Batas memori
