Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Port
ka: პორტი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი
