Search API Sphinx (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Host
lv: Serveris

en: Start
lv: Sākt

en: Port
lv: Ports

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums
