Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Host
be: Хост

en: Start
be: Пачатак

en: Port
be: Порт

en: Timezone
be: Гадзінны пояс
