Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Host
ca: Servidor

en: Start
ca: Inici

en: Timezone
ca: Zona horària

en: log
ca: registre

en: Memory limit
ca: Límit de memòria
