Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Host
gl: Anfitrión

en: Start
gl: Comezo

en: Port
gl: Porto

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: log
gl: rexistro
