Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Start
it: Inizio

en: Port
it: Porta

en: Timezone
it: Fuso orario

en: Memory limit
it: Limite di memoria

en: Custom settings
it: Impostazioni personalizzate
