Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Start
nl: Begin

en: Port
nl: Poort

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Custom settings
nl: Aangepaste instellingen
