Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Start
pl: Początek

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: log
pl: dziennika

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Custom settings
pl: Własne ustawienia
