Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Host
pt: Servidor

en: Start
pt: Iniciar

en: Port
pt: Porta

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: Memory limit
pt: Limite de memória

en: Custom settings
pt: Configurações personalizadas
