Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Host
ro: Gazdă

en: Timezone
ro: Fus orar

en: log
ro: jurnal

en: Memory limit
ro: Limită memorie
