Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Host
sv: Värd

en: Start
sv: Från

en: Timezone
sv: Tidszon

en: log
sv: logg

en: Memory limit
sv: Minnesgräns

en: Custom settings
sv: Anpassade inställningar
