Search API Sphinx (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Host
tr: Sunucu

en: Start
tr: Başlangıç

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: log
tr: günlük

en: Memory limit
tr: Bellek sınırı
